LifeSmart Akıllı Ev Sistemleri

LifeSmart Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri Nedir?

Son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesiyle yaşadığımız evlerde, iş yerlerimizde yada uzaktan yönetim amaçlı kullanılan alanlarımızda bütün elektrik kontrollü donanımların bir arada, tek bir cihaz panelinden yönetilerek hayatımızı kolaylaştırmasına olanak sağlar ve yaşam alanlarımızın her noktasında kolay bir şekilde içeriden yada dışarıdan kullanabilme özgürlüğü sunar. En yeni teknolojiyi kullanan LifeSmart Akıllı Ev Sistemleri ile sizde evinizi akıllı hale getirebilirsiniz.

Yeni nesil ev otomasyonu, uzaktan yönetim, güvenlik çözümlerini uyguladıkça evlerimiz akıllı hale gelmektedir. İster satın alırken, ister sonradan uygulayarak akıllı ev için başta yapılan doğru yatırım zaman içinde fazlasıyla size dönüş yapar. Örneğin akıllı kombi sistemi için belki başta daha fazla ödeyebilirsiniz ama verimlilik artışıyla doğal gaz faturalarınız düşecek ve bir süre sonra yatırımınızdan daha fazlasını tasarruf ediyor olursunuz. Benzer şekilde güvenlik sistemi için yapacağınız harcama sadece hırsızlık durumunda etkili olmaz, aynı zamanda caydırıcı etkisi ile olası kötü durumların bir çoğunu daha baştan engeller.

Life Smart sistemlerinde uygulanan ve dokunmatik panellerden kontrol edilebilen otomasyanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Isıtma-Soğutma Sistemleri
  • Aydınlatma Sistemleri
  • İklimlendirme Sistemleri
  • Multimedia Cihazların Kontrollü
  • Sulama Sistemlerinin Yönetimi
  • İnterkom Cihazları Entegrasyonu
  • Alarm Sistemleri Yönetimi
  • GPS ile çocuklarımızın evcil hayvanların motorlu araçların takibi olarak sıralanabilir.

LiteSmart sistemleriyle bunlar ve diğer bütün elektrikli cihazların kontrolü elinizin altında olacaktır. Bu sayede yaşanabilecek aksiliklerin önüne geçilebilecek sistemleri anlık kontrol ederek cihazların durumları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kontrol ekipmanları ve sensörler hayatımızın bir çok bölümüne girmiştir. LifeSmart Akıllı Ev Sistemleri sayesinde b sensörlerden gelen bilgiler değerlendirilerek sistemin evinizde sizin yerinize karar vermesi sağlanabilmekte ve bu sayede  müşterilerine daha konforlu, daha ekonomik ve çevre dostu çözümler sunabilmektedir.

Bu habere de bakabilirisiniz

Modeme Bağlanan Cihazları Görme ve Engelleme

Cihazların yönlendiricinizin İnternet bağlantısına bağlanmasını engellemek için erişim kontrolü özelliğini kullanın. Not : Erişim kontrolüne sahip …

En İyi Superbox Antenleri Tavsiyesi

Superbox İle En Uyumlu Antenler Merhabalar, bugünkü yazımızda en iyi superbox antenleri sizler için sıraladık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir