Mimosa Türkiye

Mimosa Networks

Mimosa TürkiyeMalezya merkezli bir kablosuz çözüm sağlayıcısıdır. İlk olarak Motorola da çalışan 2 Mühendis tarafından 1995 yılında telekomünikasyon ve kablosuz çözümler uzmanı olarak kurulan Aglotel, şimdi geniş bant kablosuz ve kurumsal WiFi çözümlerinin dağıtımına, tasarımına ve uygulanmasına odaklanmaktadır. Kablosuz alanda 20 yıllık etkileyici deneyimleriyle bölgelerinde öncü olarak kabul edilir.

Mimosa’nın kablosuz geniş bant noktadan noktaya ve  noktadan çoklu noktaya ağlardaki üstün yetenekleri ve yeniliği, Airspan’ın Mobil 4G / 5G ağ yoğunlaştırma alanındaki ödüllü, yıkıcı konumunu güçlendirir. Mimona Networks günümüzde hemen hemen dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Mimosa Networks abone başına Mbps başına en düşük maliyetle bugün mevcut lider fiyat performans liderlerinden biridir.

Sektördeki en hızlı lisanssız backhaul ödülünü alan B5 ve B5c, geniş bant genişliği kontrol seçenekleri de sağlıyor. Dinamik modlar otomatik olarak trafik talebine göre uyarlanır ve hassas sesli ve görüntülü iletişim hizmetleri için ultra düşük ~ 1ms bağlantı gecikmesi sağlar. Ayrılmış bant genişliği ve GPS senkronizasyon modları, simetrik veya 75/25 trafik yönü ayırmaya izin verir.

Mimosa Networks, kablosuz geniş bant çözümlerinde dünya çapında teknoloji lideridir ve dünya genelinde servis sağlayıcılara ve kurumsal, endüstriyel ve devlet operatörlerine fiber hızlı bağlantı sağlar. Mimosa erişimi, backhaul ve istemci çözümleri, hibrit bir fiber-kablosuz mimaride konuşlandırılmıştır ve hem noktadan noktaya hem de noktadan noktaya bağlantılar için, konut ve iş yeri yüksek hızlı internet dahil olmak üzere çeşitli farklı uygulamalar için tasarlanmıştır. erişim, gözetim, tarım, eğitim ve ağırlama ağı. Mimosa’nın teknolojisi, daha az spektrumun eş zamanlı ve güvenilir bir şekilde ağlar arasında paylaşılmasını sağlayan, daha düşük seviyelerde, uygun maliyetli spektral verimlilik sunar.

Mimosa Networks Nerelerde Kullanılır?

Mimosa Networks

 

Bu habere de bakabilirisiniz

LifeSmart Akıllı Ev Sistemleri

LifeSmart Akıllı Ev Sistemleri Son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesiyle yaşadığımız evlerde, iş yerlerimizde yada uzaktan …

GSM Sinyal Güçlendirici Nedir?

GSM Sinyal Güçlendirici Nedir? Son yıllarda iletişimin önemi artarken cep telefonlarının da hayatımızda olmazsa olmazları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir