Ubiquiti Networks Uzun Menzilli Wireless Sistemleri

UZUN MEZİLLİ WİRELESS SİSTEMLERİ

Kablosuz ağ ürünleri konusunda dünyanın lider markalarını satışını ve desteğini yapan Safir Teknoloji A.Ş, dış mekanlara yönelik ağ çözümlerine de sahiptir. Dış mekanlar için özel olarak geliştirilen erişim noktaları, antenlerin yanı sıra WiFi kapsama alanını kilometrelerce mesafeye genişleten dağıtım istasyonları da Safir Teknoloji ürün gamında yer alıyor. Şirket son olarak Ubnt ve Cambium, Mimosa Markalarıyla kablosuz Uzun Menzilli Wireless istasyonlarını da Türkiye’de satışa sundu.

Ubiquiti Networks Uzun Menzilli Wireless Sistemleri

1 Metreden 100 Km Uzun Mesafe Anten

5GHz 1000 Mbps açık alan kablosuz dağıtım istasyonu olan UBNT, 50 kilometre ve üzerine kadar transfer mesafesine sahip.  Geniş açık alana yayılmış kurumlar ya da evler için uygun bir çözüm alan ürün, uzun mesafelere sinyal aktarımı için kullanılıyor. ‘Noktadan noktaya’ ya da ‘Noktadan çoklu noktaya’ WiFi dağıtımı yapabilen dağıtım istasyonu, merkezi yönetim platformu sayesinde kolayca yönetilebiliyor.

Üzerinde iki adet harici  anten bağlantı noktası bulunan , uzun mesafelerde kablosuz veri iletimi için (PTP ve PtMP veri iletimi için) UBNT çanak ya da sektör antenle birlikte uygun bir çözüm oluşturuyor.  Ubnt Airmax serisi dağıtım istasyonlarının kurulumları da son derece basit. Powerbeam AC özel tasarımı sayesinde hiçbir alet gerektirmeden kolayca antene monte edilebiliyor.

Güçlü performans, dayanıklı tasarım

Ürünlerimiz  güçlü donanım özelliklerine sahip bir uzun mesafe kablosuz dağıtım istasyonu ayrıca her tür hava koşuluna dayanacak şekilde tasarlanıp üretilmiş. Eksi 30-artı 70 sıcaklık dereceleri arasında çalışmaya uygun olan ürünlerimiz, nem, rüzgar gibi etkenlere karşı da dayanıklı. UBNT Airfiber serisi ürünlerde, TDMA teknolojisini kullanıyor. Bu sayede genellikle ağ cihazlarında yaşanan ölçek büyüdükçe verimin azalması sorunu yaşanmıyor; talep arttıkça verim düşmüyor.

Point To Point; Noktadan noktaya yüksek hızlarda kablosuz ağ hizmetleri. İstenilen noktalarda teknik analiz çalısmasının ardından sistem kurulumu yapılır. Yüksek güvenlik, stabilite ve hız Point To Point’in değişmeyen maddesidir. Noktadan Noktaya Sistemini ağınıza ekleyebilir ve uzaktaki ağınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Noktadan Noktaya kısaca PTP internetinizi izlemenizi ve yönetmenizi sağlayan esnek hızlarda yapılandırılabilen SAfir Teknoloji hizmetlerinden bir tanesidir.

10 km Uzun Menzilli Wireless Kullanımı

Öncelikli olarak Ubnt Türkiye 10 km uzun menzilli wireless kullanımı için eğer ki evinizde internet yoksa veya ofisinizdeki internet hızınız daha yüksek ise noktadan noktaya ( point to point ) ürün kurulumu yapmanız gereklidir. 10 km uzun menzilli wireless kurulumunda kablosuz olarak internet aktarımı yapılabilmektedir.

Ubiquiti Networks Uzun Menzilli Wireless Sistemleri

 

 

Uzun Menzilli Ürünleri Satın Almak İçin Tıklayınız!

Bu habere de bakabilirisiniz

Ubnt airOS 6.2.0 Firmware

AirOS6 Firmware Değişikliği Ubnt Networks yeni bir AirOS 6.2.0 Firmware yayınladı. Desteklenen ürünler : Bullet M2 …

Ubnt UniFi Cloud Key Gen2 Firmware 1.1.0

Yeni UniFi Cloud Key Gen2 Firmware 1.1.0 Yayınlandı Ubnt Networks yeni bir Cloud Key Gen2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir