Ana Sayfa / Genel / UBNT NETWORKS

UBNT NETWORKS

Ubiquiti Türkiye

Ubnt Türkiye , ürünleri geniş ürün yelpazesi ile endüstriyel switch iç ve dış ortam access point çözümleri sunmaktadır. Noktadan – Noktaya, Noktadan – Çok Noktaya erişim ihtiyaçlarına profesyonel cevap vermektedir. Ubnt Unifi ürünlerini; Otel, HotSpot, Outdoor Bridge, Kampüs, Indoor Access Point ve Outdoor Access Point Çözümlerinde güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

Ubnt Networks Ürünleri Nedir ?

Ubiquiti Türkiye  Unifi, Unifi Video, Airfiber , Airmax , EdgeMax ,ve diğer ürünlerin tamamı mühendisler tarafından tasarlanıp üretilmektedir. Dünya genelinde kendi ürün gamında en yüksek satış hacmine sahiptir. Yüksek AR-GE yatırımları ile sürekli ürün geliştirme çalışmaları devam etmektedir. 100 km.’ye kadar farklı mesafe erişim ihtiyaçlarına göre kullanılabilecek ürün çeşitliliği, tasarım ve teknolojiyi entegre etmesi, rakip teknolojilerden ileride ve yenilikçi olması, fiyat-performans karşılaştırmasında rakip teknolojilerden avantajlı olması ürünlerin başlıca özellikleridir.

Ubnt UniFi Ürünleri

Ubnt Airmax Ürünleri

Ubnt Amplifi Ürünleri

Ubnt AirFiber Ürünleri

Ubnt Ufiber Ürünleri

 

 

Ubnt Ürünleri Nerelerde Kullanılır?

Ubnt Türkiye ürünleri, geniş ürün yelpazesi ile Noktadan- NoktayaNoktadan – Çok Noktaya erişim ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ubiquiti Networks ürünlerini; Otel, HotSpot, Outdoor Bridge, Kampüs, Indoor Access Point ve Outdoor Access Point Çözümlerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Ubnt Türkiye’de Son kullanıcı odaklı iç mekan kablosuz ağ altyapı projelerinde veya iç mekan kablosuz otomasyon altyapılarında yüksek performans ve stabilite hedeflenerek geliştirilmiş donanımı ve büyük çaplı kablosuz ağ altyapılarında  kolay kurulum/yönetim/bakım ihtiyaçlarınızı karşılayan, UniFi Acess Point İşletim sistemi ile bütünleşik çalışan kontrol yazılımı sayesinde esnek ve ölçeklendirilebilir bir kablosuz ağ altyapısı imkanı sunulmaktadır.

 

UBNT ÜRÜNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Ubnt Airmax Ürünleri Karşılaştırma Tablosu

Ubnt Airmax Modeli Karşılaştırması Ubnt Airmax Modeli Sabit dış mekan kablosuz iletişiminde, kablosuz dağıtımı için kullanılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir