Airmax Firewall Sorunu

 

AİRMAX FİREWALL SORUNU

AirMax Güvenlik Duvarı, gerçekten varsayılan kuralları göstermediği ve EdgeMax yönlendiricilerinde olduğu gibi “Kuruluş” ve “İlgili” trafiğin nasıl işlendiğini göstermediği için bana sorarsanız, anlamaya çalışmak zordur.

IP Protokolünü seçtiğim ve bu 3 IP adresi için herhangi bir bağlantı noktası belirtmediğim için herhangi bir bağlantı noktasına erişim sağlayacağız. Daha sonra başka bir IP için ana 3 yönetim bağlantı noktasını engellemeye ayarlıyoruz. Bu cihaazlara AirRouter uygulandığında, LAN trafiğinin internete girmemesine neden olur. Ancak tam olarak aynı konfigürasyondaki test yönlendiricinizde bu ayarlar ile iyi çalışacak ve network en iyi durumda olacak.

airmax firewall sorunu

Farklı marka firewall sorunu olduğunda adımlar aslında çok basit bir şekilde olacak. Yapmanız gereken airmax  firewall  sorunu ekibine bilgi verip kendi airmax cihazınızın portlarına ve IP adreslerine tam izin vermesi. Öte yandan herhangi bir switch bulunuyorsa switch testini yapın yeterli data dağıtımı yok ise eğer cihaza ulaşım sağlayamayacaksınız. Networkteki herhangi bir  router access point cihazı var ise onlardan data almanızı tavsiye ederim.

Tüm Ubnt cihazları Servis Bakım Destek ve Kurulum için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Unifi ürünleri için Tıklayınız…

İlgili Yazılar için Tıklayınız…

airmax firewall sorunu

 

Check Also

Ubiquiti – UniFi Ailesi Wi-Fi 6 Teknolojisi Nedir?

Ubiquiti – UniFi Ailesi Wi-Fi 6 Teknolojisi  Wi-Fi 6 Teknolojisi, 802.11a / b / g …

Tp-Link M7650 LTE-Advanced Mobile Wi-Fi Cihaz İncelemesi

Tp-Link M7650 LTE-Advanced Mobile Wi-Fi Cihazı Tp-Link M7650 Cihazın üretim ve kullanım amacı gün içerisinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir