AnyDesk 2020 İndir

AnyDesk 6.0.8.0 2020 Versiyon  İndir

AnyDesk 2020 İndir

AnyDesk’i hemen kullanmaya başlayın; yükleme, kayıt ya da herhangi yönetimsel yetki gerektirmez.

Sadece AnyDesk programını indirin ve çalıştırın, işte hepsi bu kadar.

AnyDesk Versiyon 6’daki Yenilikler 

  • Katılımsız Erişim için Çoklu Şifre Kullanımı 

Windows Grup İlkesi ile beraber, katılımsız erişimi sağlamak için farklı parolalar oluşturmak artık mümkün. Bu şekilde belirli kullanıcı ayarları ilgili olan tek bir parolaya bağlanabilir. Sonrasında herhangi bir zamanda oluşturulabilen veya zamanla sınırlandırılabilen ayrı yetki profilleri oluşturulabilirsiniz.

  • Grup İlkesi 

Oluşturulan farklı kullanıcı gruplarını yönetmek artık daha kolay. Tüm AnyDesk istemcilerinin ayarları, Windows için söyleyebiliriz ki ayarlar bir konumdan kurulabilir ve ayarlamaları yapılabilir.

  • Android için Adres Defteri 

AnyDesk Versiyon 6 ile adres defteriniz Android cihazınızda da artık mevcut. Android cihazınızda kişilerinizi senkronize ederek, hareket halindeyken de her yerden ulaşımı sağlayıp kullanabilirsiniz.

  • Esnek Oturum Kaydı 

AnyDesk oturum kaydı yüksetildi. Kayıtları istediğiniz zaman sadece tek bir tıklama ile başlatın veya durdurun. Bir oturumun sadece önemli kısımlarını kayıt altına alın. Bu özellik özellikle size kaydettiğiniz oturumu daha sonrasında eğitim amacıyla yeniden kullanmak istediğinizde büyük kolaylık sağlar. Ayrıca kaydedilen oturumu hızlı bir şekilde geri ve ileri almak da mümkün.

  • Wake On Lan Özelliği

Wake-On-Lan özelliği sayesinde bilgisayarınız uzaktan bağlanma yapılabilmesi için uyku modundan uyandırılabilir. Cihaz, aynı ağda bulunan ama uyku modunda olmayan diğer bir cihaz koruyucu tarafından ‘uyandırılır’. Bu sebeple uzakta bulunan cihaza uyku moduna son verilmesi için bir uyarı gönderilir ve uyarıya ‘Magic Packet’ denir.

  • İki Faktörlü Kimlik Doğrulama 

AnyDesk Versiyon 6’daki iki faktörlü kimlik doğrulama sayesinde başka bir güvenlik duvarı eklersiniz. Uzak aygıtlara katılımsız erişimlerde ek güvenlik sağlaması için  zamana yönelik bir kerelik parolalar oluşturabilirsiniz. Bu parolayı ise QR kod vasıtasıyla alabilirsiniz ve almış olduğunuz QR kodunuzu akıllı telefonunuzla rahatlıkla tarayabileceksiniz. Cihazınızı sadece QR kod ile tarama yapıldıysa kullanabilirsiniz.

Yeni versiyon AnyDesk Programı indirmek için buraya tıklayınız.

AnyDesk 2020 İndir

 

Check Also

AnyDesk Nedir

AnyDesk Uygulaması Nedir ? Dilerseniz dünyanın başka bir noktasından dilerseniz ofisinizin bir köşesinden  bilgisayarınıza uzaktan …

TeamViewer 2020 indir

TeamViewer 2020 İndir

TeamViewer 15.11.6 versiyon 2020 İndir TeamViewer 2020 İndir TeamViewer uzak bağlantı programı ile işletmenizdeki bilgisayarlara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir