Ip Kameralar Sistemi

Ip Kamera Sistemleri   

Ip Kameralar Sistemi günümüzde gelişen teknolojide kullanılan analog kameralar sisteminin yerine geçmek üzere tasarlanmış son teknoloji kullanımıyla oldukça kolay bir sistemdir. Bizde bu yazımızda Ip Kameralar Sistemi’ni anlatmak istedik.

Ip kameralar sistemi uzun süreli güvenlik gereksinimlerinizin sağlanması ve ölçeklenebilir çözümler sunması ile geleceğimizde güvenlik kamera sayınızı çok rahat ve kolay bir şekilde artırıp kullanmanızı garanti eder. Temel olarak bakıldığında IP Kameralar sistemi gerekli olan Ip güvenlik kameraları, ağ video kaydedici ve sistemin sürekli olarak çalışabilmesi için gerekli olan güç kaynağından oluşmaktadır.

Ip Kameralar Sistemi çağından beri sunulan ethernet üzerinden güç özelliği (Poe) Ip kameraların tek bir ethernet bağıyla çalıştırmanıza olanak sağlar. Bu da Ip kamera sistemlerinin kurulum süreçlerini basitleştiriyor. Daha uzak mesafelerden kamera kurulumlarınızda özellikle büyük kolaylık sağlıyor.

Ip Kameralar Sistemleri bünyesinde görüntüleme, kaydedebilme ve Ip kameralarının  yönetimini sağlamak için bir Ip video kaydedicisine ihtiyacınız olacaktır. Kayıt cihazları bugün, evinizde  veya iş yerinizde bulunmadığınız zamanlarda da Ip kameralarınıza kolay erişiminizi sağlayacak mobil denetim özelliğini sizlere sunuyor.

Ayrıca Ip Kameralar Sistemleri’ndeki görüntüleri izleme ve kayıt odalarınız içinde birkaç ekipmana sahip olmalısınız. Kontrol klavyesi kameraları yönlendirmenizi sağlamakla beraber kameralarınızdaki görüntülerin yakınlaştırılıp uzaklaştırılmasını kontrol etmenizi sağlar. Birde monitörler aracılığıyla kameralarda ki görüntülerin geriye dönük gerçek zamanlı olarak izlenmesi de mümkün.

Ip Kameralar tamamen POE Switch’ler ile çalışır daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Ip kamerası ürünleri ve aksesuarlarıyla ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

Dahua Marka Ip Kamera Sistemleri için Buraya tıklayınız.

Ip Kamera Sistemleri için Tıklayın

Check Also

Dahua Güvenlik Kameraları Teknik Servis Hizmetlerimiz

Dahua Türkiye dünyanın önde gelen kamera sistemleri üreticilerinden birisidir. Çin menşeli güvenlik sistemleri güvenlik kameralarından kayıt …

Kablosuz Görüntü Aktarıcı Tavsiye 2020

Günümüzde birçok yer işletmesi için güvenlik kamerası kullanıyor. Kameraları çalıştırmak ve kontrolünü sağlamak için internet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir