Parmak İzi Tanıma Cihazları – ZKTeco Teknolojisi

PARMAK İZİ TANIMA CİHAZI

Günümüz teknolojisinde güvenlik ve kontrol açısından parmak izi tanıma program ve modülleri ile meydan gelen cihazlardır. ZKTeco teknolojisi ile parmak izi tanıma işlemi gerçekleştirilir. ZkTeco kullanım açısından iş yerlerinde personellere yönelik kullanıldığı için de personel parmak tanıma cihazı olarak da adlandırılır. ZKTeco parmak izi okuyucu cihazlar personeller, öğrenci yurtları veya sistemlerine kadar bir çok alanda kullanımı mevcut cihazlardır.

ZkTeco Tanıma cihazları kolay kullanım ve kurulum açısından kişilerin parmak izlerini tanımlamayı saniyeler içerisinde gerçekleştirir. Parmak izi cihazlar teknolojik diğer cihazlara nazaran küçük boyutlara sahiptir. Kullanım alanları içerisinde bir bina veyahut bir merkeze giriş yapılırken parmak izi tarama cihazları sayesinde saniyelerle giriş yapılabilir.

ZKTECO PARMAK İZİ TANIMA MODELLERİ

Teknoloji piyasasında birbirinden farklı parmak izi tanıma cihazı modelleri mevcuttur. Piyasada ki cihazları birbirinden ayıran birçok özellikler mevcut. Bu tür cihazlar da en çok tercih edilen ise küçük   boyutlar da olmasıdır. Ebat olarak büyük yapılan cihazlar da bina girişlerin de fazla yer kaplamasına neden olmasından dolayı tercih edilmemektedir. Ayrıca ebat olarak büyük cihazları kapılara monte etmek çok mümkün değil maalesef.

Cihazlar arasında ki farklardan biri de  kullanılan teknoloji ve yazılımdır. ZKTeco parmak okuyucu cihazlar, çok hızlı bir veri alışverişi sayesinde cihazla ve bilgisayar arasında bağlantı kurarak girişe izin verir. Veri tabanı içerisinde parmak izini tarama işlemi dakikalar içerisinde değil sadece saniyeler içerisinde gerçekleştirilir. Bina veya merkez içerisine giriş yapmak isteyenn kişiler herhangi bir zaman kaybetmeden giriş yapabilirler.

 

ZKTECO PARMAK İZİ TARAYAN PDKS SİSTEM CİHAZLARI

ZKTeco F22-ID Parmak İzi / Kart Okuyucu Bağımsız Terminal (AC / PDKS)

ZKTeco F22-ID Parmak İzi(PDKS)  ve Erişim Kontrolü (birincil) uygulamaları için 2.4 inch ekran genişliğine sahip biyometrik bir pdks cihazıdır. Mükemmel tanıma ve iletişim için dahili WiFi ve BioID parmak izi sensörü. Kullanıcılar, verilerin yüklenmesi veya indirilmesi için BioID, DST, Require Query, 14 Digit User ID, Automatic Status Switch, Schedule-bell, T9 Input, Advance access control function, Anti-passback, External RS485 fi ngerprint reader , Touch Keypad  üzerinden veri yönetebilir.  sağlayabilir. Hemen bilgi alabilirsiniz..

ZKTeco MB20-ID Yüz Tanıma / Parmak İzi Okuyucu PDKS Cihazı

ZKTeco MB20-ID, Parmak izi okuyucu (PDKS) ve erişim kontrolü uygulamaları için biyometrik özellikte bulunan  parmak izi okuyucu cihazlardır. Diğer model cihazlar için yeni bir ürün yazılımı kullanılarak geliştirilen bir modeldir.  GUI,  2.8 inch ekran boyutu, sağlamlık, hızlı bir şekilde parmak izini eşleştirme ve genişletilebilirlik ile benzeri görülmemiş bir kullanıcı deneyimi sunar.

Kullanıcılar, iClock680’i RS232 Kapı Açma, Dahili Zil, Kapı Sensörü, SSR, Photo ID, ADMS ağ üzerinden kolayca yönetebilirler. ADMS ve eski SDK ile uyumludur.

IN05 & IN05-A PARMAK İZİ TANIMA – ZAMAN KONTROL (PDKS) – ERİŞİM KONTROL CİHAZI

IN05, üçüncü parti elektrikli kilit, kapı sensörü ve çıkış düğmesi vb. ile bağlanabilen bir parmak izi tanıma zaman kontrol(PDKS) ve erişim kontrol terminalidir.

Kapı Açma, Dahili Zil, Kapı
Sensörü, Photo ID, ADMS Opsiyonlar: HID Kart, Wi-Fi, 3G, sorunsuz bağlantı ve veri aktarımı sağlar.

ZK’nın yeni parmak izi okuyucusuyla ilişkili, 2.8 inch ekran boyutu ile herhangi bir sorun ile karşılaşmadan parmak izini eşleştirmelerini gerçekleştirebilirsiniz. Hemen bilgi alın!

ZKTeco Parmak İzi Okuyucu Cihazlar için Tıklayabilirsiniz..

Check Also

SMA Dişi PCB Dayanağı Konnektör 50R 18GHz

SMA Dişi PCB Dayanağı Konnektör 50R 18GHz SMA Dişi PCB Dayanağı Konnektör 50R 18GHz SMA …

Pasif GPS Anteni uFL 15x15mm 1dBi

Pasif GPS Anteni uFL 15x15mm 1dBi Pasif GPS Anteni uFL 15x15mm 1dBi Pasif GPS Anten, yalnızca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir