Ubiquiti Powerbeam 5ac 500 Configuration (konfigürasyon)

 

UBNT NETWORKS

Ubnt Powerbeam 5ac 500  Konfigürasyonu Nasıl Yapılır? UBNT esas olarak 3-5 km veya 1-2 mil gibi orta ve uzun mesafelerde kullanılır. Bu yazımızda, UBNT Powerbeam 5AC Noktadan Noktaya uzun mesafe yapılandırmasının nasıl yapılandırılacağını öğreneceğiz.

1.

Ana sisteminizin Ethernet üzerinden cihaza bağlı olduğundan emin olun.

2.

Ana sisteminizde Ethernet adaptörünü bir alt ağında statik IP adresi. 192.168.1.x

3.

Web tarayıcınızı başlatın ve adres alanına https://192.168.1.20 yazın.  Enter’a basın.

powerbeam 5ac 500

4.

Kullanıcı adı ve Şifre alanlarına ubnt girin. Ülke ve Dil. seçin Şartları kabul etmelisiniz. Giriş’i tıklayın.

powerbeam 5ac 500

 

Size izin veren airOS Yapılandırma Arayüzü görünecek ayarlarınızı gerektiği gibi özelleştirmek için Ek ayrıntılar için airOS Yapılandırma Arabirimi üzerinde Kullanım Kılavuzuna bakın www.ubnt.com/download/airmax adresinden ulaşılabilir.

Tescilli UBNT InnerFeed™ teknolojisi, PowerBeam ürün ailesinde Anten ile Radyo kart arasında bağlantı kablolarını ortadan kaldırarak, geleneksel bağlantı tiplerinde yaşanan performans kaybını ortadan kaldırmaktadır. Paket içeriğine dahil edilen radom sayesinde PowerBeam 5AC 500 sert iklim koşullarına dayanıklı hale getirilmiştir. Yenilikçi mekanik montaj tasarımı ile kurulum ve kurulum sonrası ayar/bakım işlemleri hızlıca halledilmektedir.

PowerBeam AC 500 , 802.11-AC teknolojisinin yanı sıra tescilli AirMax teknolojisi için özel tasarlanmış donanımsal kontrolcü sayesinde eski nesile oranla yüksek data aktarımlarında stabilite, düşük gecikme süreleri ve kablosuz kirliliğe karşı bağışıklık sağlamaktadır. Tamamen yenilenmiş AIROS7 yazılımına eklenen yeni özellikler ile kurduğunuz kablosuz linkin gerçek verimliliğini anlık olarak takip edebilir, Çoklu-Radyo mimarisinden güç alan sürekli spektrum analiz sayfası ile bulunduğunuz bölgenin sinyal kirlilik oranlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Unifi ürünleri için Tıklayınız…

Ubnt PowerBeam 5AC 500 Kurulum ve Montaj Videosu

Check Also

Ubiquiti (UBNT) UniFi Switch 8 Port Kurulumu

UBNT NETWORKS UniFi Switch 8 Port Kurulumu DUVAR MONTAJI 1. Ubnt UniFi Switch 8 Port Kurulumu, …

Ubnt Firmware Update

  Ubnt Firmware Update (Yazılım güncellemesi) Bu makalede Ubnt Firmware Update etmeyi açıklayacağım. Firmware Sürümü Mevcut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir