Radyolink İnternet

Radyolink İnternet Nedir?

Bulunduğunuz yerde altyapı mı yok? Altyapı gelmesini artık beklemenize gerek yok. Gelişen teknoloji ile artık her yerde radyolink internet sağlanıyor.

Radyolink İnternet birbirlerinden bağımsız iki nokta arasında elektromanyetik dalgalar üzerinden internet erişimi sağlanmaktadır. Çoğunlukla internetin olmadığı alanlarda kullanılır.

Oldukça güçlü ve verimli dalgaların internet teknolojisinde kullanılmaya başlanmasının temel sebebi, kablolu erişimin mümkün olmadığı veya maliyet arz ettiği bölgelerde hızlı internet kullanımını daha pratik ve uygun hale getirmektir.

Son zamanlarda GSM operatörleri de radyolink teknolojisini kullanmaya başlayacaklar. Çünkü ülkemizde genişleyen cep telefonu kullanımında iletişimin yükünü bu radyolinkler taşımaya başlayacaktır.

Neden Radyolink İnternet?

Dünyada her geçen gün internete ihtiyaç artmaktadır. Daha verimli şekilde interneti kullanıp hızlıca bunu sağlamak sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkarabilir.

Bu bağlamda düşündüğümüzde radyolink teknolojisi ile sağlanan İnternet iki nokta arasında elektromanyetik dalgaları etrafa yayılmadığı için kablolu İnternet çözümleri ile kıyaslandığında İnternet hızı ve verimliliği daha yüksek olmaktadır.

Radyolink Dezavantajları Var Mıdır?

Kırsal kesim alanlarındaki internet ihtiyacı gelişen teknoloji ile çözüm sağlandı. Bu alanlarda gereken internet ihtiyacı radyolink internet hizmeti ile hem hızl hem daha verimli şekilde sağlanmaktadır. Türkiyede son yıllarda yerli olarak geliştirdiğimiz radyolink teknolojisinin eğer bölgede kablolu bağlantı yoksa Radyolink dezavantajları sıfıra indiriyor.

 

 İnternet Sorununuz mu Var?

  • Bölgenizde fiber İnternet mi yok?
  • İnternet hızınız yetersiz mi?
  • Her İşlemde Bekliyor musunuz?
  • Merkez ile bağlantınız yeterince hızlı değil mi?
  • Her İşlemde zaman mı kaybediyorsunuz?
  • Birden fazla İnternet hattı ile sorunu çözmeye mi çalışıyorsunuz?

Bizi Arayın Sorunu Çözelim!

5 Ghz frekans üzerinden 20 km kapsama alanı bulunan yüksek kapasiteli antenler aracılığıyla kablosuz İnterneti fiber hat üzerindeki hızlarla ve düşük maliyetle bulunduğunuz noktaya kadar ulaştırabiliriz.

Safir Teknoloji Radyolink ve Metro Ethernet Teknolojisi ile sağladığı Kurumsal İnternet çözümleri ve 7 gün 24 saat destek hizmeti ile kesintisiz internetin keyfini yaşayın. 7 gün 24 saat Satış ve Destek Hattı 0212 982 12 90 iletişime geçin.

Ubnt Ürünlerini İncelemek İçin Tıklayın.

 

Check Also

Ubiquiti – UniFi Ailesi Wi-Fi 6 Teknolojisi Nedir?

Ubiquiti – UniFi Ailesi Wi-Fi 6 Teknolojisi  Wi-Fi 6 Teknolojisi, 802.11a / b / g …

Tp-Link M7650 LTE-Advanced Mobile Wi-Fi Cihaz İncelemesi

Tp-Link M7650 LTE-Advanced Mobile Wi-Fi Cihazı Tp-Link M7650 Cihazın üretim ve kullanım amacı gün içerisinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir