Ubiquiti (UBNT) Airmax Powerbeam M5 400 PBE

 

UBNT NETWORKS

Yönetim Wi-Fi Radyo

Ubnt Airmax Powerbeam M5 400 mobil cihazınızı kullanarak hızlı ve kolay kurulum için ayrı bir Wi-Fi radyosunu entegre eder.

Geliştirilmiş Montaj ve Aşırı Gerilim Koruması

ESD olaylarına karşı gelişmiş koruma özelliklerine sahip olan Ubnt Powerbeam M5 400 kullanışlı bir kaldırma devresi veya koluyla daha sağlam bir montaj sunar.

Entegre Radyo Tasarımı

Ubiquiti InnerFeed ® teknolojisi bir anten besleme borusuyla içine radyoyu entegre, bu nedenle antene radyo bağlamak için kablolar için gerek yoktur. Bu, kablo kayıplarını ortadan kaldırdığı için performansı artırır.

Üstün işleme

Ubiquiti’nin özel IC ile birlikte airMAX ® motoru, TDMA gecikmesini ve ağ ölçeklenebilirliğini önemli ölçüde artırır. Özel silikon, airMAX ac teknolojisinde kullanılan yüksek veri oranlarını ve yoğun modülasyonu desteklemek için airMAX zamanlayıcıya donanım hızlandırma özellikleri sağlar.

İnanılmaz Anten “Kiriş” Performansı

Powerbeam M5 400 form faktörü , boyutunun en yüksek kazancına sahiptir. Powerbeam M5 400 mükemmel ışın yönlendirmesi, yüksek gürültülü ortamlarda en iyi performansı sağlar.

Şimdi airOS ® 8 ile

airOS ® 8, airMAX ® ac protokol desteği, gerçek zamanlı RF analizi ve geliştirilmiş kullanılabilirlik için tamamen yeni bir tasarım gibi güçlü özellikler sunar .

GENEL BAKIŞ

AirMAX teknolojisi Ubiquiti’ye özgü (Time Division  Muliple Access)  protokolüdür, bu protokol sayesinde her bir istemciye (Client/Station) Merkezde yayın yapan erişim noktası(Access Point) bir iletişim zamanı ayarlar, her bir cihaz için ayrı ayrı ayarlanan bu zaman dilimi kablosuz iletişimin üzerinde meydana gelebilecek darboğazı ortadan kaldırır ve kendi sınıfındaki tüm cihazlardan farklı olarak Bağlantı gecikmesi(Latency), Ağ verimliliği (Throughput) konusunda verimlilik herzaman en üst düzeyde tutulur. Akıllı QoS (Quality of service) özelliği Kablosuz ağınız üzerinde taşınan Ses ve görüntü paketlerine öncelik tanıyarak uzak mesafelerde yüksek bant genişliği sağlamaktadır.

Check Also

800~2200MHz 90 Derece Sağ Açılı GSM Anten 2.15-3dBi 45mm SMA Male

800~2200MHz 90 Derece Sağ Açılı GSM Anten 2.15-3dBi 45mm SMA Male 800~2200MHz 90 Derece Sağ …

SMA Dişi – Dişi Konnektör – Çevirici (SA1N9SA0N)

SMA Dişi – Dişi Konnektör – Çevirici SMA Dişi – Dişi Konnektör – Çevirici (SA1N9SA0N) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir