Ubiquiti (UBNT) EdgeRouter X Gigabit Ethernet Router

 

UBNT NETWORKS

Çok Yönlü Yetki Belgesi Yeteneği

24V pasif PoE veya bir güç adaptörü ile güçlendirilmiş EdgeRouter X bir AIRMAX güç pasif PoE passthrough seçenek *, hoparlörlerin ® cihazı.

Gigabit Bağlantısı

EdgeRouter  X, anahtarlama için yapılandırılabilen beş bağımsız, Gigabit RJ45 bağlantı noktası sağlar.

EdgeOS Gelişmiş Kullanıcı Arayüzü

Sezgisel, grafiksel kullanıcı arayüzünün öğrenilmesi kolaydır ve yönlendirme özelliklerini yapılandırmak ve izlemek için basitleştirir. Gelişmiş işlevlere rahat erişim için entegre bir Komut Satırı Arabirimi (CLI) içerir.

Taşıyıcı Sınıfı Güvenilirlik

EdgeRouter X, önde gelen taşıyıcı veya kurumsal teknoloji çözümlerine eşit çalışma performansı sunar.

EdgeRouter X GENEL BAKIŞ

EdgeMAX ürün ailesinin bir parçası olan EdgeRouter X ürün grubu ultra kompakt form sektöründe taşıyıcı (Carrier-Class) sınıfı ağ yönetim (Roiting) çözümlerini elde edebilir bir fiyat aralığında sunmaktadır. Tescilli sezgisel grafik arayüzü EdgeOS yazılımından gücünü alan EdgeRouter X ağ
verimliliğiniz için gerekli olan yapılandırmaları olabilecek en kolay ve en verimli şekilde sağlayarak benzersiz ağ güvenliği ve yönetim imkanı sunmaktadır.Kullanıcı dostu bir tasarım anlayışı ile oluşturulmuş arayüzden yönetim kolaylığı haricinde hızlı ve detaylı olarak fiziksel ve sanal bağlantı arayüzlerinin bağlantı hız hız durum bilgilerini IP detayları MTU TX/RX değerleri gibi bilgilerini takip edebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzün altında sunulan EdgeOS işletim sistemi ağ segmentasyonu için VLAN arayüzleri Static Routers ve OSPF,RIP,BGP gibi yönlendirme protokolleri  Güvenlik Duvarı ilkeleri (Firewall Policies),NAT kuralları,DHCP servisleri,QoS,IPv6i,DPI (Deep Packet Isolation),Ağ yönetimi ve izleme yöneticileri için SSH veya Telnet üzerinden erişip Linux araçları ve kabuk komutları ile yönetebilecekleri CLI tabanlı yönetim arayüz alternatifi de bulunmaktadır.

 

Check Also

Ubiquiti (UBNT) Airmax Rocket 5 Ac Lite R5AC‑Lite

UBNT NETWORKS Ubiquiti AirMAX®ac teknolojisine sahip, Rocket ™ 5AC Lite ve Rocket 5ac PTP maksimum …

Ubiquiti (UBNT) UniFi Switch 8 Port Kurulumu

UBNT NETWORKS UniFi Switch 8 Port Kurulumu DUVAR MONTAJI 1. Ubnt UniFi Switch 8 Port Kurulumu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir