UBNT UniFi Cloud Key

UBNT NETWORKS

UniFi Cloud Key

UBNT UniFi Ürün ailesinin yönetim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış. Hem Yerel ağ üzerinden Hem de UBNT SSO teknolojisi ile güvenliği sağlanmış. Hibrit bulut teknolojisi sayesinde internet erişiminizi bulunduğu her konumdan cihazlarınızı yönetme imkanı sağlamaktadır.

UniFi Cloud Key

UniFi Cloud Key temelde kompakt bir bilgisayar ve UniFi Controller yazılımıdır. 4 çekirdekli ARM işlemci, 1 GB RAM ve UniFi Kontrol yazılımının son versiyonundan oluşan Cloud Key ayrıca dahili Hibrid Bulut teknolojisi ile gelmektedir.

Kontrol yazılımınız için kullandığınız Sunucunuzun veya Kontrol yazılımının yüklü olduğu bilgisayarınızın yerini alan  Cloud Key Neredeyse hiç bir fiziksel alan işgalinde bulunmaz.

Ve oldukça düşük enerji tüketimine sahiptir.

 

UniFi Cloud Key

Ubiquiti Hibrid Bulut Teknolojisi

Güvenlik ve gizliliğinizi ön planda tutan SSO (Sinle Sign-On) altyapısı ile  3. parti  Hosting bulut servislerine ihtiyaç duymadan Tüm UniFi altyapı kurulumlarınıza dünyanın her yerinden ulaşma imkanı sunmaktadır.

Cloud Key ile birlikte gelen UniFi Kontrol yazılımına UniFi ürün ailesine ait tüm cihazlarınızı ekleyip yönetebilir,yapılandırabilir. ve detaylı olarak takip edebilirsiniz.

UniFi Cloud Key

Kablosuz Veri Aktarımı 

  Geniş alanlara yayılmış otomasyon projelerinde büyük kolaylıklar getirmektedir.

Sistem yöneticilerine anlaşılır. Sezgisel bir Web tabanlı Grafiksel arayüz ile UniFi ürün ailesine dahil olan tüm cihazları tek bir yazılımdan yönetim ve takip imkanı sağlarken. Bu özellikler için herhangi bir lisanslama ve barındırma bedeli talep etmemektedir.

UniFi Cloud Key

 

Her yeni kurulum yaptığınız lokasyona konumlandırdığınız  sistem yöneticilerine her zaman aktif olarak çalışan, yerel ağınıza özel ve güvenli bir UniFi Bulut hizmeti sunmaktadır.

Bu bulut hizmeti üzerinden SSO protokolü sayesinde tek bir ekrandan tüm lokasyonlarınızı listeleyip ayrı ayrı olacak şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Check Also

Ubiquiti (UBNT) Airmax Rocket 5 Ac Lite R5AC‑Lite

UBNT NETWORKS Ubiquiti AirMAX®ac teknolojisine sahip, Rocket ™ 5AC Lite ve Rocket 5ac PTP maksimum …

Ubiquiti (UBNT) UniFi Switch 8 Port Kurulumu

UBNT NETWORKS UniFi Switch 8 Port Kurulumu DUVAR MONTAJI 1. Ubnt UniFi Switch 8 Port Kurulumu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir