Ubnt Unifi Voıp Phone Executive Özellikler ve Datasheet

UniFi  VoIP Phone Executive Teknik Özellikleri

Kullanışlı Bluetooth Desteği

Ubiquiti UniFi Executive VoIP Phone, kablosuz kulaklıklarla eller serbest kullanım için Bluetooth desteğine sahiptir. Cihaz kurulum yazımız için buradan ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Stereo Ses

İki adet dahili hoparlör bulunan UniFi ® Executive VoIP Phone, olağanüstü bir sesli arama deneyimi için birinci sınıf ses kalitesi sağlar.

HD Dokunmatik Ekran

7 inç *, yüksek tanımlı, çoklu dokunmatik renkli ekran, geniş ekran video görüşmeleri, kullanım kolaylığı ve hızlı gezinme için tasarlanmıştır.

Çok Yönlü Wi-Fi Erişimi

UniFi Executive VoIP Telefonu, uyumlu herhangi bir Wi-Fi ağına kolayca bağlanır, böylece Wi-Fi kapsama alanı içinde herhangi bir yerde kullanılabilir.

Ergonomik Ahize

UniFi Executive VoIP Phone, Ahize tasarımı, rahat, yumuşak dokunuşlu bir kavrama ve elverişli bir şekilde konumlandırılmış Sessiz düğmesine sahiptir.

Ölçeklenebilir Sistem Yönetimi

Ubiquiti’nin tescilli SDN yazılımı UniFi Denetleyici, uzantı yönetimi, toplu ürün yazılımı yükseltmeleri ve toplu yapılandırma sağlama da dahil olmak üzere Android tabanlı UniFi VoIP Telefonların ölçeklenebilir sistem yönetimi sağlar.

 

Ürün Markası: Ubnt Networks
Ürün Modeli: Unifi Voip Phone Executive
Ölçüler: 254.6 x 135 x 182.5 mm(10.02 x 5.31 x 7.19″)
Ağırlık: 1.52 kg (3.35 lbs)
Ağ Arabirimi: (2) 10/100/1000 Ethernet Ports
(1) USB 2.0 microUSB Port
(1) USB 2.0 Type A USB Host Port
Bluetooth 4.0
Besleme Türü: PoE 802.3.at (26W)
Güç Kaynağı: 24V, 0.5A Gigabit PoE Adaptör
Wi-Fi Standartları: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
Sertifikalar: SIP/SDP/RTP/RTCP/VLAN/DHCP

unifi voıp phone executive özellikler

Ubnt unifi Voıp Phone executive Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun süre yüksek verim ile kullanmak istediğiniz bunun için oluşan sorunlarda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Bu alanda Ubnt unifi Voıp phone executive teknik servis hizmetimiz ile Ubnt unifi Voıp phone executive marka ürünlerinizde oluşan sorunlar karşısında çözüm odaklı yaptığımız çalışmalarımız ile daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz her türlü sorunda yeterli bilgi ve deneyim ile en kısa sürede sorunun asıl nedenini belirleyerek bu şekilde duruma müdahale etmektedir. Yaşanılan arıza durumlarında onarım veya yedek parça değişimleri ile Cihazları daha uzun süre kullanmanız için hizmet verilmektedir.

 

Unifi VoIP Phone Executive Datasheet

Check Also

Ubiquiti (UBNT) Airmax Rocket 5 Ac Lite R5AC‑Lite

UBNT NETWORKS Ubiquiti AirMAX®ac teknolojisine sahip, Rocket ™ 5AC Lite ve Rocket 5ac PTP maksimum …

Ubiquiti (UBNT) UniFi Switch 8 Port Kurulumu

UBNT NETWORKS UniFi Switch 8 Port Kurulumu DUVAR MONTAJI 1. Ubnt UniFi Switch 8 Port Kurulumu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir