Unifi Controller İndir

UBNT NETWORKS

Güncel Unifi Controller

UniFi çözümünün en büyük avantajlarından biri, ağdaki tüm altyapı ekipmanlarının merkezi olarak dünyanın herhangi bir yerinde yerel olarak veya uzaktan var olan harici bir uygulama tarafından yönetildiği yazılım tabanlı mimarisidir (SDN). ağdaki her cihazı ayrı ayrı yapılandırmanız gerekir. Daha da iyisi, UniFi  yazılımı ücretsizdir ve fiziksel veya sanal sunuculara, bulutta barındırılan sanal sunuculara ve hatta kişisel dizüstü bilgisayarlara kurulabilir.

 

Unifi Controller Windows İşletim Sistemi İçin Burayı Tıklayınız..

Unifi  macOS İşletim Sistemi İçin Burayı Tıklayınız..

Unifi Debian,Ubuntu,Linux İşletim Sistemi İçin Burayı Tıklayınız..

Unifi  Android İşletim Sistemi İçin Burayı Tıklayınız..

Unifi  İOS İşletim Sistemi İçin Burayı Tıklayınız..

 

 

 

Ubnt Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün farklı Anten modelleri piyasaya sürülmektedir. Kullandığınız cihazları daha uzun süre yüksek verim ile kullanmak istediğiniz bunun için oluşan sorunlarda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Bu alanda Ubnt  teknik servis hizmetimiz ile Ubiquiti marka ürünlerinizde oluşan sorunlar karşısında çözüm odaklı yaptığımız çalışmalarımız ile daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz her türlü sorunda yeterli bilgi ve deneyim ile en kısa sürede sorunun asıl nedenini belirleyerek bu şekilde duruma müdahale etmektedir. Yaşanılan arıza durumlarında onarım veya yedek parça değişimleri ile Cihazları daha uzun süre kullanmanız için hizmet verilmektedir.

Check Also

PfSense Kurulumu ve Özellikleri Nedir?

Bu yazımızda PfSense Kurulumu ve özellikleri nelerdir bunlardan bahsedeceğim. Sistem güvenliği ve kullanıcıların kontrol altında tutulması …

En İyi Firewall Cihazları 2020

En İyi Firewall Cihazları En iyi firewall cihazı arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Firewall türkçe karşılığı …