Ubiquiti UniFi Ürünleri Neden Kullanılmalı?

Unifi Ayrıcalıkları

UniFi bir UBNT ürünüdür. Bildiğimiz üzere piyasada bir çok Access point, noktadan noktaya internet (point to point),  PoE switchler var. Peki, neden UniFi kullanılmalı sorusu herkesin aklına takılıyor.

Otel, kampüs, yalı, okul, toplantı salonu vb. alanlarda önceliğini gösteren ve kalitesiyle adından söz ettiren Ubnt  UniFi markasını gelecekteki yıllarda daha çok ismini duyacağınıza emin olabilirsiniz.

unifi access point

 

Dış mekân ürünleri zorlu hava koşullarına dayanıklı aynı zamanda sinyal gücünden ödün vermeyen teknolojiye sahip olan UniFi bu alanların en iyisi diyebiliriz.

Konumuzun en önemli detayına gelecek olursak Ubnt UniFi ürüni olan cloud key,tüm UniFi ürünlerinin yöneticisi olarak çok büyük bir rol oynuyor. Rakiplerinin ortalama senelik 250$ abonelik ücreti aldığı yazılımı, UniFi ücretsiz olarak size sağlamakta.

Safir Teknoloji’nin Teknik ve Proje ekipleri sahada A’dan Z’ye; keşif, projelendirme, planlama, ekipman temini, kurulum ve satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerini sunmaktadır.

UBNT UniFi 

 Airmax Edgemax, ürünleri Kolay kurulumu, Stabil çalışması, Esnek yönetim altyapısı ve Rekabetçi fiyatı ile Otel, Pansiyon,Kafe, Okul, Yurt, Apart,Fabrika, Depo,Kamu veya Özel kurumlar gibi toplu kablosuz ağ altyapılarında firmaların öncelikli tercihi arasında yer almaktadır.

UBİQUİTİ Aynı teknik donanıma sahip diğer erişim noktalarından (Access Point) ayrılan  merkezi kontrol yazılımı birlikte sunulmasıdır.

UBNT mesh gibi ürünler  bu yazılım sayesinde cihazın sistem kaynaklarının çok az bir kısmı yapılandırma ve cihaz yönetimi için ayrılmıştır.

 

 

 

UBNT discovery programı sayesinde networkte bulunan cihazları tespit edebilirsiniz. Bu sayede  vaad edilen aktif kullanıcı sayılarına problemsiz bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Ve stabilite hedeflenerek geliştirilmiş donanımı ve büyük çaplı kablosuz ağ altyapılarında  kolay kurulum ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılar.

UniFi Access Point İşletim sistemi ile bütünleşik çalışan kontrol yazılımı sayesinde esnek ve ölçeklendirilebilir. Bir kablosuz ağ altyapısı imkanı sunulmaktadır.

Ubiquiti noktadan noktaya erişim sunan kablosuz ekipmanları, dünyanın saygın şirketinin Ses, Internet, Data ve CCTV aktarım ihtiyaçları için başarı ile tesis ediliyor. Ve sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Projede müşterinin noktaları arasındaki geniş band kablosuz erişim ihtiyacı, PtP ekipmanları ve yüksek hizmet kalite anlayışı ile eksiksiz olarak wireless noktası sağlanmıştır.

 

Check Also

En İyi Network Switch Önerisi

En İyi Network Switch Tavsiyesi Merhabalar, öncelikle müşterilerimiz şu soruyla sık sık karşılaşmaktayız. En iyi …

En İyi Superbox Antenleri Tavsiyesi

Superbox İle En Uyumlu Antenler Merhabalar, bugünkü yazımızda en iyi superbox antenleri sizler için sıraladık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir