Yıldızlı Şifre Gösterme Programı

Yıldızlı Şifre Gösterme Programı

Yıldızlı Şifre Gösterme Programın Kullanım Amacı ve Özellikleri:

Yıldızlı Şifre Gösterme Programı , Windows XP,Windows 7, Windows 8 ve 8.1,Windows 10  için Yıldızlı bölümleri açmak için kullanılabilecek bir programdır. Unifi Default Password olarak kullanılır.  aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi yıldızlı görünmesi gereken yerler açıkça gözüküyor. Yapmanız gereken yıldızlı şifreyi bilgi kutusu üzerine gelip fare ile bir kez tıklamanız gerekir..

Yıldız Şifre Decryptor kayıp veya unutulmuş şifreleri kurtarmak için güçlü bir araçtır. Şifre diyalog kutuları ve yıldız dizisi tarafından gizlenen web sayfalarındaki gizli şifreleri (*****) ortaya çıkarmanızı sağlar. Yıldız işareti tarafından gizlenen gerçek şifreyi bulmak için simgeyi herhangi bir şifre kutusuna sürükleyebilirsiniz.

Yıldız Şifre Decryptor, yıldızların arkasına gizlenmiş şifreleri saklayan çoğu Windows uygulamasından kayıp şifreleri anında kurtarır. Microsoft Outlook (32 bit ve 64 bit sürümleri), Windows Mail ve diğer birçok e-posta istemcileri, CuteFTP, FlashFXP, FileZilla ve diğer FTP istemcilerindeki FTP hesaplarındaki e-posta hesaplarının şifrelerini kolayca kurtarır.

Asterisk Password Decryptor ayrıca Internet Explorer’daki web sayfalarındaki gizli şifreyi görmenizi sağlar.

Yıldız Şifresi Decryptor, şifre alanlarındaki yıldız işaretlerinin arkasına gizlenmiş şifreleri görmenize izin veren bir kurtarma aracıdır. Parola iletişim kutuları ve Windows Internet Explorer web sayfalarından gizli parolaları ortaya çıkarır.

Yıldızlı Şifreyi Gösterme Örneği

 

 

Asterisk Password Recovery (Yıldızlı Şifre Gösterme Programı) yazılımı sayesinde yıldız altına gizlenmiş olan şifrelerinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Asterisk Password Recovery Yıldızlı Şifre Programı yazılımı içeriğinde; iletişim kutuları ve web sayfalarında gizli olan şifreleri bulma, tüm Windows uygulamalarına destek, uzun ve karışık şifreleri bulabilme, ve güncelleme gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunmaktadır.

Yıldızlı Şifre Gösterme Programı indirmek için TIKLAYINIZ..

 * telefonda yıldızlı şifreleri görme

 

Kablosuz Veri Aktarımı geniş alanlara yayılmış otomasyon projelerinde büyük kolaylıklar getirmektedir.

Arazinin kablo hattı çekmeye elverişli olmaması veya mesafelerin çok uzun olmasından dolayı kablo çekmenin maliyetlerinin ve süresinin yüksek olmasından dolayı uzak mesafelerde kablosuz veri aktarımı yapabilen UBNT ürünleri kullanılmaktadır.

Helium Hotspot Nedir?

Check Also

Ruijie RG-AP710 Access Point

RG-AP710 Ruijie RG-AP710 Access Point Ruijie AP710, 2×2 MIMO ve eşzamanlı Çift bant tasarımı, 1.167 …

Ruijie RG-AP720-I Wireless Access Point

Ruijie RG-AP720-I Wireless Access Point Ruijie RG-AP720-I Wireless Access Point Ruijie RG-AP720-I Wireless Access Point Ruijie RG-AP720-I Wireless …

5 comments

  1. Telefondan yıldızlı şifreyi nasıl görebilirim yardımcı olurmusunuz lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir