Dahua Camera Türkiye

Dahua Security Camera Türkiye

Dahua Camera Türkiye , Zhejiang Dahua Technology Co, Ltd, dünyanın önde gelen video merkezli akıllı IoT çözümü ve servis sağlayıcısıdır.

Teknolojik yeniliklere dayanan Dahua Technology, şehir operasyonları, kurumsal yönetim ve tüketiciler için değerler oluşturmak için uçtan uca güvenlik çözümleri, sistemleri ve hizmetleri sunar.

Ar-Ge’ye katılan 16.000’den fazla çalışanı ve% 50’sinden fazlası ile Dahua çözümleri, ürünleri ve hizmetleri 180’den fazla ülke ve bölgede uygulanmaktadır.

8 kanallı yerleşik DVR’ın piyasaya sürülmesinden bu yana, Dahua Teknoloji kendini teknolojik yeniliklere adadı ve sürekli olarak Ar-Ge’ye yaptığı yatırımın artmasını sağladı.

Şirket, video IoT teknolojilerine dayalı yeni fırsatları keşfetmeye devam ediyor.

Makine vizyonu, video konferans sistemleri, profesyonel dronlar, elektronik plakalar, RFID ve robotik vb.

Dahua Camera Türkiye, Çin’de 200’den fazla il ofisinin yanı sıra, müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için 54 denizaşırı yan kuruluş ve Asya Pasifik, Kuzey Amerika, Avrupa, Afrika ve diğer bölgeleri kapsayan temsilcilikler kurmuştur.

Dahua ürünleri, kamu güvenliği, trafik, bankacılık ve finans, perakende satış ve enerji gibi kilit dikey pazarlarda yaygın olarak uygulanmaktadır. Dahua çözümleri ve ürünleri ile çok sayıda büyük proje uygulanmıştır.

China International Import Expo, Rio Olimpiyatları, G20 Hangzhou Zirvesi , 28. ve 29. ASEAN Zirvesi, Brezilya’daki Recife Metrosu ve diğerleri.

Ulusal bir yüksek teknoloji şirketi olan Dahua Technology , Mayıs 2008’de başarıyla Shenzhen Borsası’nda (SZSE: 002236) halka açık bir şirket haline geldi .

Ulusal bir doktora sonrası araştırma istasyonu olan Dahua Teknoloji, ulusal olarak onaylanmış bir kurumsal teknoloji merkezi olarak hizmet vermektedir. Ulusal olarak yenilikçi pilot girişim.

 

Dahua Camera Türkiye

 

“Daha güvenli bir toplum ve daha akıllı bir yaşam sağlamak” misyonuna bağlı olarak, Dahua Teknoloji “müşteri merkezli” nin temel değerlerine bağlı,

Pazara müşteriler için daha fazla değer yaratmak için mükemmel kalite ve hizmet sunacak, güvenli, akıllı bir toplum oluşturun.

 

Dahua Camera Türkiye

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Dahua IP Kameralar

DAHUA IP KAMERALAR Bu makalede Dahua IP Kameralar kategorisindeki bazı ürünleri ürün resimleriyle beraber genel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir